SM4004PL-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SM4004PL-TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM4004PL-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 1A SOD123FL
lomakkeissa: SM4004PL-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
SM4004PL-TP: n tekniset tiedot
Osa numero SM4004PL-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 1A SOD123FL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1290179 pcs Tietolomake SM4004PL-TP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Toimittaja Device Package SOD-123FL Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOD-123F Muut nimet SM4004PL-TPMSTR
SM4004PLTP
Käyttölämpötila - liitäntä -65°C ~ 175°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 400V 1A Surface Mount SOD-123FL
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 400V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A
Kapasitanssi @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz Perusosan osanumero SM4004