SS1150-LTP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SS1150-LTP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SS1150-LTP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO214AC
lomakkeissa: SS1150-LTP.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SS1150-LTP: n tekniset tiedot
Osa numero SS1150-LTP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO214AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 211426 pcs Tietolomake SS1150-LTP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Toimittaja Device Package DO-214AC (SMA) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet SS1150-LTPMSCT
Käyttölämpötila - liitäntä -50°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 150V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50µA @ 150V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A
Kapasitanssi @ Vr, F 110pF @ 4V, 1MHz Perusosan osanumero SS1150
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SS115L M2G
SS115L M2G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 150V 1A SUB SMA
Varastossa: 1791964 pcs
ladata: SS115L M2G.pdf
RFQ
SS115 R3G
SS115 R3G
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO214AC
Varastossa: 787391 pcs
ladata: SS115 R3G.pdf
RFQ
SS110LWHRVG
SS110LWHRVG
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123W
ladata: SS110LWHRVG.pdf
SS115 M2G
SS115 M2G
ladata: SS115 M2G.pdf
SS115HM2G
SS115HM2G
ladata: SS115HM2G.pdf
SS115HR3G
SS115HR3G
ladata: SS115HR3G.pdf
SS115L MQG
SS115L MQG
ladata: SS115L MQG.pdf
SS110LW RVG
SS110LW RVG
ladata: SS110LW RVG.pdf
SS115L MTG
SS115L MTG
ladata: SS115L MTG.pdf
SS115L MHG
SS115L MHG
ladata: SS115L MHG.pdf
SS110LS RVG
SS110LS RVG
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123HE
ladata: SS110LS RVG.pdf
SS110LSHRVG
SS110LSHRVG
ladata: SS110LSHRVG.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna