SS1200-LTP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SS1200-LTP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SS1200-LTP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO214AC
lomakkeissa: SS1200-LTP.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SS1200-LTP: n tekniset tiedot
Osa numero SS1200-LTP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO214AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 219945 pcs Tietolomake SS1200-LTP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 920mV @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Toimittaja Device Package DO-214AC (SMA) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet SS1200-LTPCT
SS1200-LTPCT-ND
SS1200-LTPMSCT
Käyttölämpötila - liitäntä -50°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 200V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50µA @ 200V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A
Kapasitanssi @ Vr, F 110pF @ 4V, 1MHz Perusosan osanumero SS1200