APT15S20KG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT15S20KG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT15S20KG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 200V 25A TO220
lomakkeissa: APT15S20KG.pdf
  • Viesti
APT15S20KG: n tekniset tiedot
Osa numero APT15S20KG Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 200V 25A TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3950 pcs Tietolomake APT15S20KG.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Schottky Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 25A
Jännite - Breakdown TO-220 [K] Sarja -
RoHS-tila Tube Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio TO-220-2
Käyttölämpötila - liitäntä 80ns Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero APT15S20KG
Laajennettu kuvaus Diode Schottky 200V 25A Through Hole TO-220 [K] diodikonfiguraatiolla 250µA @ 200V
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 200V 25A TO220 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 830mV @ 15A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 200V Kapasitanssi @ Vr, F -55°C ~ 150°C