APT15GT60BRDQ1G
MicrosemiMicrosemi
APT15GT60BRDQ1G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT15GT60BRDQ1G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 42A 184W TO247
lomakkeissa: 1.APT15GT60BRDQ1G.pdf2.APT15GT60BRDQ1G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
  • Viesti
APT15GT60BRDQ1G: n tekniset tiedot
Osa numero APT15GT60BRDQ1G Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 600V 42A 184W TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27794 pcs Tietolomake 1.APT15GT60BRDQ1G.pdf2.APT15GT60BRDQ1G.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 15A
Testaa kunto 400V, 15A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 6ns/105ns
Switching Energy 150µJ (on), 215µJ (off) Toimittaja Device Package TO-247 [B]
Sarja Thunderbolt IGBT® Virta - Max 184W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi NPT
Gate Charge 75nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT NPT 600V 42A 184W Through Hole TO-247 [B]
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 45A Nykyinen - Collector (le) (Max) 42A