MA15KP220CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA15KP220CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA15KP220CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 220VWM 356VC DO204AR
lomakkeissa: MA15KP220CAE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA15KP220CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MA15KP220CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 220VWM 356VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3123 pcs Tietolomake MA15KP220CAE3.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 245V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 220V Jännite - Breakdown DO-204AR
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 42A
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3774
1086-3774-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MA15KP220CAE3
Kuvaus TVS DIODE 220VWM 356VC DO204AR Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 356V