MA15KP240A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA15KP240A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA15KP240A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 240VWM 388VC DO204AR
lomakkeissa: MA15KP240A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA15KP240A: n tekniset tiedot
Osa numero MA15KP240A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 240VWM 388VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5197 pcs Tietolomake MA15KP240A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 267V
Jännite - erittely (min) 240V Jännite - Breakdown DO-204AR
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 39A
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3779
1086-3779-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MA15KP240A
Kuvaus TVS DIODE 240VWM 388VC DO204AR Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 388V