PC28F512P33BFD
Micron TechnologyMicron Technology
PC28F512P33BFD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PC28F512P33BFD
Valmistaja / merkki: Micron Technology
Tuotteen Kuvaus IC FLASH 512M PARALLEL 64EASYBGA
lomakkeissa: PC28F512P33BFD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1800 pcs
  • Viesti
PC28F512P33BFD: n tekniset tiedot
Osa numero PC28F512P33BFD Valmistaja Micron Technology
Kuvaus IC FLASH 512M PARALLEL 64EASYBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10315 pcs Tietolomake PC28F512P33BFD.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 95ns Jännite - Supply 2.3 V ~ 3.6 V
teknologia FLASH - NOR Toimittaja Device Package 64-EasyBGA (8x10)
Sarja Axcell™ Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 64-TBGA Muut nimet 902791
902791-ND
PC28F512P33BF 902791
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) muistin tyyppi Non-Volatile
muistin koko 512Mb (32M x 16) Muistipiiri Parallel
Muistimuoto FLASH Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus FLASH - NOR Memory IC 512Mb (32M x 16) Parallel 52MHz 95ns 64-EasyBGA (8x10) Kellotaajuus 52MHz