1N5186US
MicrosemiMicrosemi
1N5186US Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1N5186US
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL
lomakkeissa: 1N5186US.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
103 pcs
  • Viesti
1N5186US: n tekniset tiedot
Osa numero 1N5186US Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8744 pcs Tietolomake 1N5186US.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 9A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package - Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 150ns
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case B, Axial
Käyttölämpötila - liitäntä -65°C ~ 175°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 100V 3A Through Hole
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 2µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3A
Kapasitanssi @ Vr, F -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1N5189
1N5189
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL
Varastossa: 11706 pcs
ladata: 1N5189.pdf
RFQ
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: DIODE GEN PURP 10KV 100MA SAXIAL
Varastossa: 2634 pcs
ladata: 1N5184.pdf
RFQ
1N5188US
1N5188US
Kuvaus: DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL
ladata: 1N5188US.pdf
1N5062TR
1N5062TR
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: DIODE AVALANCHE 800V 2A SOD57
ladata: 1N5062TR.pdf
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL
Kuvaus: DIODE GEN PURP 4KV 100MA AXIAL
Kuvaus: DIODE GEN PURP 5KV 100MA AXIAL
Kuvaus: DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL
ladata: 1N5187US.pdf
Kuvaus: DIODE GEN PURP 7.5KV 100MA AXIAL
Kuvaus: DIODE GEN PURP 500V 3A D5B
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna