1N5347CE3/TR12
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1N5347CE3/TR12
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 10V 5W T18
lomakkeissa: 1N5347CE3/TR12.pdf
  • Viesti
1N5347CE3/TR12: n tekniset tiedot
Osa numero 1N5347CE3/TR12 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ZENER 10V 5W T18 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5637 pcs Tietolomake 1N5347CE3/TR12.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 10V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.2V @ 1A
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package T-18
Sarja - Virta - Max 5W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case T-18, Axial
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 2 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 10V 5W ±2% Through Hole T-18
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 7.2V Perusosan osanumero 1N5347