2277100-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2277100-R
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus ADAPTEC RAID 8885Q SINGLE
lomakkeissa: 2277100-R.pdf
RoHs-tila RoHS yhteensopiva
Varaston kunto 94 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
2277100-R: n tekniset tiedot
Osa numero 2277100-R Valmistaja Microsemi
Kuvaus ADAPTEC RAID 8885Q SINGLE Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 94 pcs Tietolomake 2277100-R.pdf
Tyyppi SAS/SATA Sarja Adaptec® 8Q
RoHS-tila RoHS Compliant Porttien lukumäärä 16
liitäntä PCI Express Yksityiskohtainen kuvaus SAS/SATA Adapter Card PCI Express
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Phoenix Contact
Kuvaus: CURR SENSE XFMR 1:80 400A DIN RL
Varastossa: 2224 pcs
ladata: 2277129.pdf
RFQ
valmistajat: Phoenix Contact
Kuvaus: CURR SENSE XFMR 1:50 250A DIN RL
Varastossa: 2426 pcs
ladata:
RFQ
ladata: 2277093.pdf
Kuvaus: CURR SENSE XFMR 1:160 800A DIN
Kuvaus: CURR SENSE XFMR 250A DIN RAIL
Kuvaus: CURR SENSE XFMR 1:20 100A DIN RL
Kuvaus: CURR SENSE XFMR 1:30 150A DIN RL
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: CONN BNC RCPT STR 50 OHM SOLDER
Kuvaus: CURR SENSE XFMR 1:120 600A DIN
ladata:
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna