2285500-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2285500-R
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus NV-1608 BULK
lomakkeissa: 2285500-R.pdf
RoHs-tila RoHS yhteensopiva
  • Viesti
2285500-R: n tekniset tiedot
Osa numero 2285500-R Valmistaja Microsemi
Kuvaus NV-1608 BULK Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3227 pcs Tietolomake 2285500-R.pdf
Tyyppi - Sarja -
RoHS-tila RoHS Compliant liitäntä -
Yksityiskohtainen kuvaus Adapter Card
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Phoenix Contact
Kuvaus: FRONT-SFL2,5/D32
Varastossa: 477 pcs
ladata: 2285593.pdf
RFQ
valmistajat: Phoenix Contact
Kuvaus: SOLDER LUG 48POS SOCKET
Varastossa: 1495 pcs
ladata: 2285315.pdf
RFQ
Kuvaus: FLAT CONNECTOR SOCKET
Varastossa: 2196 pcs
Kuvaus: SCREW SOCKET 32POS GREEN
Varastossa: 793 pcs
ladata:
Kuvaus: SCREW SOCKET 32POS 5.08MM
Varastossa: 806 pcs
Kuvaus: FRONT-SFL2,5/F32/ZB
Varastossa: 547 pcs
2285400-R
2285400-R
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: NV-1604 BULK
ladata: 2285400-R.pdf
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: CONN ADAPT JACK-JACK SMB 50 OHM
Kuvaus: SOCKET STRIP 48POS PNL MNT
Varastossa: 363 pcs
Varastossa: 717 pcs
Kuvaus: TERM BLOCK
Varastossa: 503 pcs
Kuvaus: FLAT CONNECTOR SOCKET
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna