APT1001RBN
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT1001RBN
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 11A TO247AD
lomakkeissa: APT1001RBN.pdf
  • Viesti
APT1001RBN: n tekniset tiedot
Osa numero APT1001RBN Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 11A TO247AD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3722 pcs Tietolomake APT1001RBN.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-247AD
Sarja POWER MOS IV® RDS (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 5.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 310W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2950pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 130nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 1000V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 1000V 11A (Tc) 310W (Tc) Through Hole TO-247AD
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
APT10035JLL
APT10035JLL
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: MOSFET N-CH 1000V 25A SOT-227
Varastossa: 2350 pcs
ladata: APT10035JLL.pdf
RFQ
APT-CNOC
APT-CNOC
valmistajat: Altech Corporation
Kuvaus: PANEL THERMOSTAT NO COOL CEL 10A