APT1204R7KFLLG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT1204R7KFLLG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 1200V 3.5A TO-220
lomakkeissa: 1.APT1204R7KFLLG.pdf2.APT1204R7KFLLG.pdf
  • Viesti
APT1204R7KFLLG: n tekniset tiedot
Osa numero APT1204R7KFLLG Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 1200V 3.5A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5184 pcs Tietolomake 1.APT1204R7KFLLG.pdf2.APT1204R7KFLLG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220 [K]
Sarja POWER MOS 7® RDS (Max) @ Id, Vgs 4.7 Ohm @ 1.75A, 10V
Tehonkulutus (Max) 135W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 715pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 31nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 1200V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 1200V 3.5A (Tc) 135W (Tc) Through Hole TO-220 [K]
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 3.5A (Tc)