APT15D40BCTG
MicrosemiMicrosemi
APT15D40BCTG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT15D40BCTG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY GP 400V 15A TO247
lomakkeissa: APT15D40BCTG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
  • Viesti
APT15D40BCTG: n tekniset tiedot
Osa numero APT15D40BCTG Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ARRAY GP 400V 15A TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30630 pcs Tietolomake APT15D40BCTG.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 15A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Toimittaja Device Package TO-247 [B] Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 35ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 175°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 15A Through Hole TO-247-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 150µA @ 400V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 15A