APT17N80SC3G
MicrosemiMicrosemi
APT17N80SC3G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT17N80SC3G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 800V 17A D3PAK
lomakkeissa: APT17N80SC3G.pdf
  • Viesti
APT17N80SC3G: n tekniset tiedot
Osa numero APT17N80SC3G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 800V 17A D3PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5966 pcs Tietolomake APT17N80SC3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package D3Pak
Sarja CoolMOS™ RDS (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 11A, 10V
Tehonkulutus (Max) 208W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 90nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 800V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 800V 17A (Tc) 208W (Tc) Surface Mount D3Pak
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)