APT200GT60JR
MicrosemiMicrosemi
APT200GT60JR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT200GT60JR
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 195A ISOTOP
lomakkeissa: APT200GT60JR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
APT200GT60JR: n tekniset tiedot
Osa numero APT200GT60JR Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 600V 195A ISOTOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2067 pcs Tietolomake APT200GT60JR.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 200A
Toimittaja Device Package SOT-227 Sarja Thunderbolt IGBT®
Virta - Max 500W Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor No
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 8.65nF @ 25V
panos Standard IGBT Tyyppi NPT
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module NPT Single 600V 195A 500W Chassis Mount SOT-227 Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 25µA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 195A kokoonpano Single