APT26M100JCU2
MicrosemiMicrosemi
APT26M100JCU2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT26M100JCU2
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 26A SOT227
lomakkeissa: APT26M100JCU2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APT26M100JCU2: n tekniset tiedot
Osa numero APT26M100JCU2 Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 26A SOT227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2875 pcs Tietolomake APT26M100JCU2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package SOT-227
Sarja POWER MOS 8™ RDS (Max) @ Id, Vgs 396 mOhm @ 18A, 10V
Tehonkulutus (Max) 543W (Tc) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 7868pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 305nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 1000V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 1000V 26A (Tc) 543W (Tc) Chassis Mount SOT-227
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)