APT30D30BCTG
MicrosemiMicrosemi
APT30D30BCTG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT30D30BCTG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY GP 300V 30A TO247
lomakkeissa: 1.APT30D30BCTG.pdf2.APT30D30BCTG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
APT30D30BCTG: n tekniset tiedot
Osa numero APT30D30BCTG Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ARRAY GP 300V 30A TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12728 pcs Tietolomake 1.APT30D30BCTG.pdf2.APT30D30BCTG.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.4V @ 30A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Toimittaja Device Package TO-247 [B] Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 25ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Muut nimet APT30D30BCTGMI
APT30D30BCTGMI-ND
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 30A Through Hole TO-247-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 300V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 30A