APT33N90JCU3
MicrosemiMicrosemi
APT33N90JCU3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT33N90JCU3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 900V 33A SOT227
lomakkeissa: APT33N90JCU3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APT33N90JCU3: n tekniset tiedot
Osa numero APT33N90JCU3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 900V 33A SOT227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2671 pcs Tietolomake APT33N90JCU3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 3mA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package SOT-227
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 26A, 10V
Tehonkulutus (Max) 290W (Tc) Pakkaus Tray
Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 270nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus Super Junction Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 900V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 900V 33A (Tc) 290W (Tc) Chassis Mount SOT-227
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 33A (Tc)