APT34N80LC3G
MicrosemiMicrosemi
APT34N80LC3G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT34N80LC3G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 800V 34A TO-264
lomakkeissa: 1.APT34N80LC3G.pdf2.APT34N80LC3G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
APT34N80LC3G: n tekniset tiedot
Osa numero APT34N80LC3G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 800V 34A TO-264 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8533 pcs Tietolomake 1.APT34N80LC3G.pdf2.APT34N80LC3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 2mA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-264 [L]
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 145 mOhm @ 22A, 10V
Tehonkulutus (Max) 417W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-264-3, TO-264AA Muut nimet APT34N80LC3GMI
APT34N80LC3GMI-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 4510pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 355nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 800V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 800V 34A (Tc) 417W (Tc) Through Hole TO-264 [L] Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 34A (Tc)