APT35GP120JDQ2
MicrosemiMicrosemi
APT35GP120JDQ2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT35GP120JDQ2
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 1200V 64A 284W SOT227
lomakkeissa: APT35GP120JDQ2.pdf
  • Viesti
APT35GP120JDQ2: n tekniset tiedot
Osa numero APT35GP120JDQ2 Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 1200V 64A 284W SOT227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4928 pcs Tietolomake APT35GP120JDQ2.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 35A
Toimittaja Device Package ISOTOP® Sarja POWER MOS 7®
Virta - Max 284W Pakkaus / Case ISOTOP
Muut nimet APT35GP120JDQ2MI
APT35GP120JDQ2MI-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor No Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 3.24nF @ 25V panos Standard
IGBT Tyyppi PT Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module PT Single 1200V 64A 284W Chassis Mount ISOTOP®
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 350µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 64A
kokoonpano Single
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
APT36GA60BD15
APT36GA60BD15
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: IGBT 600V 65A 290W TO-247
Varastossa: 10881 pcs
ladata: APT36GA60BD15.pdf
RFQ
APT35GP120J
APT35GP120J
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: IGBT 1200V 64A 284W SOT227