APT38M50J
MicrosemiMicrosemi
APT38M50J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT38M50J
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 500V 38A ISOTOP
lomakkeissa: 1.APT38M50J.pdf2.APT38M50J.pdf
  • Viesti
APT38M50J: n tekniset tiedot
Osa numero APT38M50J Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 38A ISOTOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6780 pcs Tietolomake 1.APT38M50J.pdf2.APT38M50J.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package ISOTOP®
Sarja POWER MOS 8™ RDS (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 28A, 10V
Tehonkulutus (Max) 357W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC Muut nimet APT38M50JMP
APT38M50JMP-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 8800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 220nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 500V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 500V 38A (Tc) 357W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 38A (Tc)