APT40DC60HJ
MicrosemiMicrosemi
APT40DC60HJ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT40DC60HJ
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus RECT BRIDGE 40A 600V SOT227
lomakkeissa: APT40DC60HJ.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APT40DC60HJ: n tekniset tiedot
Osa numero APT40DC60HJ Valmistaja Microsemi
Kuvaus RECT BRIDGE 40A 600V SOT227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1195 pcs Tietolomake APT40DC60HJ.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) 600V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.8V @ 40A
teknologia Silicon Carbide Schottky Toimittaja Device Package SOT-227
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Single Phase
Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Single Phase Silicon Carbide Schottky 600V Chassis Mount SOT-227 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 800µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 40A