APT40GLQ120JCU2
MicrosemiMicrosemi
APT40GLQ120JCU2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT40GLQ120JCU2
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus POWER MOD 1200V 80A SOT227
lomakkeissa: APT40GLQ120JCU2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APT40GLQ120JCU2: n tekniset tiedot
Osa numero APT40GLQ120JCU2 Valmistaja Microsemi
Kuvaus POWER MOD 1200V 80A SOT227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2173 pcs Tietolomake APT40GLQ120JCU2.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 40A
Toimittaja Device Package SOT-227 Sarja -
Virta - Max 312W Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor No
Asennustyyppi Chassis, Stud Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 2.3nF @ 25V
panos Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 80A 312W Chassis, Stud Mount SOT-227 Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 25µA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 80A kokoonpano Single