APT51M50J
MicrosemiMicrosemi
APT51M50J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT51M50J
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 500V 51A SOT-227
lomakkeissa: 1.APT51M50J.pdf2.APT51M50J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
  • Viesti
APT51M50J: n tekniset tiedot
Osa numero APT51M50J Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 51A SOT-227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3034 pcs Tietolomake 1.APT51M50J.pdf2.APT51M50J.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package ISOTOP®
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 37A, 10V
Tehonkulutus (Max) 480W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC Muut nimet APT51M50JMI
APT51M50JMI-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 11600pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 290nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 500V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 500V 51A (Tc) 480W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 51A (Tc)