APT60D30LCTG
MicrosemiMicrosemi
APT60D30LCTG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT60D30LCTG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY GP 300V 60A TO264
lomakkeissa: APT60D30LCTG.pdf
  • Viesti
APT60D30LCTG: n tekniset tiedot
Osa numero APT60D30LCTG Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ARRAY GP 300V 60A TO264 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4408 pcs Tietolomake APT60D30LCTG.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.4V @ 60A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Toimittaja Device Package TO-264 [L] Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 38ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-264-3, TO-264AA
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 175°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 60A Through Hole TO-264-3, TO-264AA Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 300V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 60A