APT60DS04HJ
MicrosemiMicrosemi
APT60DS04HJ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT60DS04HJ
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOD DIODE 400V SOT-227
lomakkeissa: APT60DS04HJ.pdf
  • Viesti
APT60DS04HJ: n tekniset tiedot
Osa numero APT60DS04HJ Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD DIODE 400V SOT-227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6549 pcs Tietolomake APT60DS04HJ.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) 45V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 580mV @ 60A
teknologia Schottky Toimittaja Device Package SOT-227
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Single Phase
Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Single Phase Schottky 45V Chassis Mount SOT-227 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 30mA @ 45V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 60A