APT68GA60B2D40
MicrosemiMicrosemi
APT68GA60B2D40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT68GA60B2D40
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 121A 520W TO-247
lomakkeissa: APT68GA60B2D40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
60 pcs
  • Viesti
APT68GA60B2D40: n tekniset tiedot
Osa numero APT68GA60B2D40 Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 600V 121A 520W TO-247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8057 pcs Tietolomake APT68GA60B2D40.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 40A
Testaa kunto 400V, 40A, 4.7 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 21ns/133ns
Switching Energy 715µJ (on), 607µJ (off) Sarja POWER MOS 8™
Virta - Max 520W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Variant Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi PT Gate Charge 198nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT PT 600V 121A 520W Through Hole Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 202A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 121A