APT8018JN
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT8018JN
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 800V 40A ISOTOP
lomakkeissa: APT8018JN.pdf
  • Viesti
APT8018JN: n tekniset tiedot
Osa numero APT8018JN Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 800V 40A ISOTOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3328 pcs Tietolomake APT8018JN.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 5mA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package ISOTOP®
Sarja POWER MOS IV® RDS (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 20A, 10V
Tehonkulutus (Max) 690W (Tc) Pakkaus Tray
Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 14000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 700nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 800V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 800V 40A (Tc) 690W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)