APTC60AM70T1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTC60AM70T1G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET 2N-CH 600V 39A SP1
lomakkeissa: 1.APTC60AM70T1G.pdf2.APTC60AM70T1G.pdf
  • Viesti
APTC60AM70T1G: n tekniset tiedot
Osa numero APTC60AM70T1G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET 2N-CH 600V 39A SP1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4998 pcs Tietolomake 1.APTC60AM70T1G.pdf2.APTC60AM70T1G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 2.7mA Toimittaja Device Package SP1
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 39A, 10V
Virta - Max 250W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP1 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 7000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 259nC @ 10V FET tyyppi 2 N-Channel (Half Bridge)
FET Ominaisuus Standard Valua lähde jännite (Vdss) 600V
Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 600V 39A 250W Chassis Mount SP1 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 39A