APTC60DHM24T3G
Tuote-esittely
Osa numero: APTC60DHM24T3G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET 2N-CH 600V 95A SP3
lomakkeissa: APTC60DHM24T3G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APTC60DHM24T3G: n tekniset tiedot
Osa numero APTC60DHM24T3G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET 2N-CH 600V 95A SP3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1422 pcs Tietolomake APTC60DHM24T3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 5mA Toimittaja Device Package SP3
Sarja CoolMOS™ RDS (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 47.5A, 10V
Virta - Max 462W Pakkaus Tray
Pakkaus / Case SP3 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 14400pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 300nC @ 10V FET tyyppi 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical
FET Ominaisuus Super Junction Valua lähde jännite (Vdss) 600V
Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical 600V 95A 462W Chassis Mount SP3 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 95A