APTC60HM45SCTG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTC60HM45SCTG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET 4N-CH 600V 49A SP4
lomakkeissa: APTC60HM45SCTG.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 861 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 861 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APTC60HM45SCTG: n tekniset tiedot
Osa numero APTC60HM45SCTG Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET 4N-CH 600V 49A SP4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 861 pcs Tietolomake APTC60HM45SCTG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 3mA Toimittaja Device Package SP4
Sarja CoolMOS™ RDS (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 22.5A, 10V
Virta - Max 250W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP4 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 7200pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V FET tyyppi 4 N-Channel (H-Bridge)
FET Ominaisuus Super Junction Valua lähde jännite (Vdss) 600V
Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 600V 49A 250W Chassis Mount SP4 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 49A