APTC90HM60T3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTC90HM60T3G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET 4N-CH 900V 59A SP3
lomakkeissa: APTC90HM60T3G.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 654 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 654 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APTC90HM60T3G: n tekniset tiedot
Osa numero APTC90HM60T3G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET 4N-CH 900V 59A SP3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 654 pcs Tietolomake APTC90HM60T3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 6mA Toimittaja Device Package SP3
Sarja CoolMOS™ RDS (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 52A, 10V
Virta - Max 462W Pakkaus Tray
Pakkaus / Case SP3 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 13600pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 540nC @ 10V FET tyyppi 4 N-Channel (H-Bridge)
FET Ominaisuus Super Junction Valua lähde jännite (Vdss) 900V
Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 900V 59A 462W Chassis Mount SP3 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 59A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
APTC90DAM60T1G
APTC90DAM60T1G
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: MOSFET N-CH 900V 59A SP1
Varastossa: 1897 pcs
ladata: APTC90DAM60T1G.pdf
RFQ
APTC90DSK12T1G
APTC90DSK12T1G
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 900V 30A SP1
Varastossa: 5304 pcs
ladata: APTC90DSK12T1G.pdf
RFQ
APTCFP1VTR
APTCFP1VTR
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
ladata:
APTC90H12T2G
APTC90H12T2G
Kuvaus: MOSFET 4N-CH 900V 30A SP2
ladata: APTC90H12T2G.pdf
APTC90H12T1G
APTC90H12T1G
Kuvaus: MOSFET 4N-CH 900V 30A SP1
ladata: APTC90H12T1G.pdf
APTCFGP2VTR
APTCFGP2VTR
valmistajat: APEM Inc.