APTGF30TL601G
MicrosemiMicrosemi
APTGF30TL601G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTGF30TL601G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus POWER MODULE IGBT 600V 30A SP1
lomakkeissa: 1.APTGF30TL601G.pdf2.APTGF30TL601G.pdf
  • Viesti
APTGF30TL601G: n tekniset tiedot
Osa numero APTGF30TL601G Valmistaja Microsemi
Kuvaus POWER MODULE IGBT 600V 30A SP1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4658 pcs Tietolomake 1.APTGF30TL601G.pdf2.APTGF30TL601G.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 30A
Toimittaja Device Package SP1 Sarja -
Virta - Max 140W Pakkaus / Case SP1
Muut nimet APTGF30TL601GMI
APTGF30TL601GMI-ND
Käyttölämpötila -
NTC Thermistor No Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 1.35nF @ 25V panos Standard
IGBT Tyyppi NPT Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module NPT Three Level Inverter 600V 42A 140W Chassis Mount SP1
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 250µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 42A