APTGF90DA60TG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTGF90DA60TG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 110A 416W SP4
lomakkeissa: APTGF90DA60TG.pdf
  • Viesti
APTGF90DA60TG: n tekniset tiedot
Osa numero APTGF90DA60TG Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 600V 110A 416W SP4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5871 pcs Tietolomake APTGF90DA60TG.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 90A
Toimittaja Device Package SP4 Sarja -
Virta - Max 416W Pakkaus / Case SP4
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 4.3nF @ 25V
panos Standard IGBT Tyyppi NPT
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module NPT Single 600V 110A 416W Chassis Mount SP4 Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 250µA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 110A kokoonpano Single