APTGT100DH60TG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTGT100DH60TG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT MOD TRENCH ASYM BRIDGE SP4
lomakkeissa: APTGT100DH60TG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APTGT100DH60TG: n tekniset tiedot
Osa numero APTGT100DH60TG Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT MOD TRENCH ASYM BRIDGE SP4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2092 pcs Tietolomake APTGT100DH60TG.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 100A
Toimittaja Device Package SP4 Sarja -
Virta - Max 340W Pakkaus / Case SP4
Käyttölämpötila -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 6.1nF @ 25V
panos Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Asymmetrical Bridge 600V 150A 340W Chassis Mount SP4 Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 250µA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 150A kokoonpano Asymmetrical Bridge