APTM100A13DG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTM100A13DG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET 2N-CH 1000V 65A SP6
lomakkeissa: APTM100A13DG.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 592 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 592 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APTM100A13DG: n tekniset tiedot
Osa numero APTM100A13DG Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET 2N-CH 1000V 65A SP6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 592 pcs Tietolomake APTM100A13DG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 6mA Toimittaja Device Package SP6
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 156 mOhm @ 32.5A, 10V
Virta - Max 1250W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP6 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 15200pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 562nC @ 10V FET tyyppi 2 N-Channel (Half Bridge)
FET Ominaisuus Standard Valua lähde jännite (Vdss) 1000V (1kV)
Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1000V (1kV) 65A 1250W Chassis Mount SP6 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 65A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
APTLVTR
APTLVTR
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Varastossa: 142834 pcs
ladata:
RFQ
APTM100A23SCTG
APTM100A23SCTG
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 1000V 36A SP4
Varastossa: 6279 pcs
ladata: APTM100A23SCTG.pdf
RFQ
APTLGVTR
APTLGVTR
valmistajat: APEM Inc.