APTM100DA18CT1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTM100DA18CT1G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 40A SP1
lomakkeissa:
  • Viesti
APTM100DA18CT1G: n tekniset tiedot
Osa numero APTM100DA18CT1G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 40A SP1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3080 pcs Tietolomake
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package SP1
Sarja POWER MOS 8™ RDS (Max) @ Id, Vgs 216 mOhm @ 33A, 10V
Tehonkulutus (Max) 657W (Tc) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP1 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 14800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 570nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 1000V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 1000V 40A (Tc) 657W (Tc) Chassis Mount SP1
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)