APTM50DDA10T3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTM50DDA10T3G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET 2N-CH 500V 37A SP3
lomakkeissa: 1.APTM50DDA10T3G.pdf2.APTM50DDA10T3G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APTM50DDA10T3G: n tekniset tiedot
Osa numero APTM50DDA10T3G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET 2N-CH 500V 37A SP3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2032 pcs Tietolomake 1.APTM50DDA10T3G.pdf2.APTM50DDA10T3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Toimittaja Device Package SP3
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 18.5A, 10V
Virta - Max 312W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP3 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 4367pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 96nC @ 10V FET tyyppi 2 N-Channel (Dual)
FET Ominaisuus Standard Valua lähde jännite (Vdss) 500V
Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 500V 37A 312W Chassis Mount SP3 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 37A