BZV55C22
MicrosemiMicrosemi
BZV55C22 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BZV55C22
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 22V DO213AA
lomakkeissa: BZV55C22.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
323 pcs
  • Viesti
BZV55C22: n tekniset tiedot
Osa numero BZV55C22 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ZENER 22V DO213AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 35954 pcs Tietolomake BZV55C22.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 22V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 200mA
Toleranssi ±6% Toimittaja Device Package DO-213AA
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-213AA (Glass) Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 22V ±6% Surface Mount DO-213AA
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50nA @ 15.4V Perusosan osanumero BZV55C22
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BZV55C18 L1G
BZV55C18 L1G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: DIODE ZENER 18V 500MW MINI MELF
Varastossa: 3268657 pcs
ladata: BZV55C18 L1G.pdf
RFQ
BZV55C22 L0G
BZV55C22 L0G
Kuvaus: DIODE ZENER 22V 500MW MINI MELF