BZV55C43
MicrosemiMicrosemi
BZV55C43 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BZV55C43
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 43V DO213AA
lomakkeissa: BZV55C43.pdf
  • Viesti
BZV55C43: n tekniset tiedot
Osa numero BZV55C43 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ZENER 43V DO213AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 30739 pcs Tietolomake BZV55C43.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 43V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 200mA
Toleranssi ±7% Toimittaja Device Package DO-213AA
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-213AA (Glass) Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 43V ±7% Surface Mount DO-213AA
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50nA @ 30.1V Perusosan osanumero BZV55C43
Liittyvät tuotteet
BZV55C3V9 L0G
BZV55C3V9 L0G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: DIODE ZENER 3.9V 500MW MINI MELF
Varastossa: 3453746 pcs
ladata: BZV55C3V9 L0G.pdf
RFQ
BZV55C3V6-TP
BZV55C3V6-TP
valmistajat: Micro Commercial Co
Kuvaus: DIODE ZENER 3.6V 500MW MINIMELF
Varastossa: 255582 pcs
ladata: BZV55C3V6-TP.pdf
RFQ
BZV55C3V9 L1G
BZV55C3V9 L1G
ladata: BZV55C3V9 L1G.pdf
BZV55C43 L0G
BZV55C43 L0G
Kuvaus: DIODE ZENER 43V 500MW MINI MELF
ladata: BZV55C43 L0G.pdf
BZV55C4V3
BZV55C4V3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: DIODE ZENER 4.3V DO213AA
ladata: BZV55C4V3.pdf
BZV55C3V9
BZV55C3V9
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: DIODE ZENER 3.9V DO213AA
ladata: BZV55C3V9.pdf
BZV55C43 L1G
BZV55C43 L1G
ladata: BZV55C43 L1G.pdf
BZV55C47
BZV55C47
Kuvaus: DIODE ZENER 47V DO213AA
ladata: BZV55C47.pdf
BZV55C47 L0G
BZV55C47 L0G
Kuvaus: DIODE ZENER 47V 500MW MINI MELF