BZV55C75
MicrosemiMicrosemi
BZV55C75 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BZV55C75
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 75V DO213AA
lomakkeissa: BZV55C75.pdf
  • Viesti
BZV55C75: n tekniset tiedot
Osa numero BZV55C75 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ZENER 75V DO213AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 31817 pcs Tietolomake BZV55C75.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 75V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 200mA
Toleranssi ±6% Toimittaja Device Package DO-213AA
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-213AA (Glass) Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 75V ±6% Surface Mount DO-213AA
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50nA @ 52.2V Perusosan osanumero BZV55C75
Liittyvät tuotteet
BZV55C6V2 L1G
BZV55C6V2 L1G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: DIODE ZENER 6.2V 500MW MINI MELF
Varastossa: 3491222 pcs
ladata: BZV55C6V2 L1G.pdf
RFQ
BZV55C6V8
BZV55C6V8
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: DIODE ZENER 6.8V DO213AA
Varastossa: 28278 pcs
ladata: BZV55C6V8.pdf
RFQ
BZV55C75 L1G
BZV55C75 L1G
Kuvaus: DIODE ZENER 75V 500MW MINI MELF
ladata: BZV55C75 L1G.pdf
BZV55C75 L0G
BZV55C75 L0G