CPT300100D
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPT300100D
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 100V TO244AB
lomakkeissa: CPT300100D.pdf
  • Viesti
CPT300100D: n tekniset tiedot
Osa numero CPT300100D Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 100V TO244AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7096 pcs Tietolomake CPT300100D.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 980mV @ 200A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package TO-244AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-244AB Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Series Connection
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 100V 150A Chassis Mount TO-244AB Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 4mA @ 100V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 150A