HS246150R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HS246150R
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 240A HALFPAK
lomakkeissa: HS246150R.pdf
  • Viesti
HS246150R: n tekniset tiedot
Osa numero HS246150R Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 240A HALFPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3283 pcs Tietolomake HS246150R.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 860mV @ 240A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Toimittaja Device Package HALF-PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case HALF-PAK Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky, Reverse Polarity Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky, Reverse Polarity 150V 240A Chassis Mount HALF-PAK
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 8mA @ 150V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 240A
Kapasitanssi @ Vr, F 6000pF @ 5V, 1MHz
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
HS247180R
HS247180R
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 180V 240A HALFPAK
Varastossa: 5985 pcs
ladata: HS247180R.pdf
RFQ
HS25 100R F
HS25 100R F
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES CHAS MNT 100 OHM 1% 25W
Varastossa: 29939 pcs
ladata: HS25 100R F.pdf
RFQ
HS2450800000G
HS2450800000G
valmistajat: Anytek (Amphenol Anytek)
Kuvaus: 762 TB SP CLA PARALLEL/T
ladata: HS2450800000G.pdf
HS247180
HS247180
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: DIODE MODULE 180V 240A HALF-PAK
ladata: HS247180.pdf
HS25 100R J
HS25 100R J
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES CHAS MNT 100 OHM 5% 25W