LX2400ILG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
LX2400ILG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LX2400ILG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 24V 25A 2LGA
lomakkeissa:
  • Viesti
LX2400ILG: n tekniset tiedot
Osa numero LX2400ILG Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus DIODE GEN PURP 24V 25A 2LGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2729 pcs Tietolomake
Jännite - Peak Reverse (Max) Standard Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 25A (DC)
Jännite - Breakdown 2-LGA (7.5x11.5) Sarja IDEALSolar™
RoHS-tila Bulk Käänteinen Recovery Time (TRR) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio 2-LLGA
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Valmistajan osanumero LX2400ILG Laajennettu kuvaus Diode Standard 24V 25A (DC) Surface Mount 2-LGA (7.5x11.5)
diodikonfiguraatiolla 250µA @ 20V Kuvaus DIODE GEN PURP 24V 25A 2LGA
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 65mV @ 10A Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 24V
Kapasitanssi @ Vr, F -55°C ~ 225°C