LX5255CPW
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LX5255CPW
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IC TERM SCSI 9LINE LVD 24TSSOP
lomakkeissa: LX5255CPW.pdf
  • Viesti
LX5255CPW: n tekniset tiedot
Osa numero LX5255CPW Valmistaja Microsemi
Kuvaus IC TERM SCSI 9LINE LVD 24TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6719 pcs Tietolomake LX5255CPW.pdf
Jännite - Supply 2.7 V ~ 5.25 V Tyyppi SCSI, LVD
Toimittaja Device Package 24-TSSOP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Päätteet 9