LX8117-33CDT
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LX8117-33CDT
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252
lomakkeissa: LX8117-33CDT.pdf
  • Viesti
LX8117-33CDT: n tekniset tiedot
Osa numero LX8117-33CDT Valmistaja Microsemi
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3277 pcs Tietolomake LX8117-33CDT.pdf
Jännitepudotus (max) 1.2V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 12V
Toimittaja Device Package TO-252, (D-Pak) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA TO-252, (D-Pak)
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA Nykyinen - Tuotos 800mA