LX8386B-33CDD
Tuote-esittely
Osa numero: LX8386B-33CDD
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 3.3V 1.5A TO263 POWER
lomakkeissa: LX8386B-33CDD.pdf
  • Viesti
LX8386B-33CDD: n tekniset tiedot
Osa numero LX8386B-33CDD Valmistaja Microsemi
Kuvaus IC REG LIN 3.3V 1.5A TO263 POWER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3748 pcs Tietolomake LX8386B-33CDD.pdf
Jännitepudotus (max) 1.3V @ 1.5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package TO-263, Power Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 83dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A TO-263, Power
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA Nykyinen - Tuotos 1.5A