M15KP64A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP64A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M15KP64A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 64VWM 104VC DO204AR
lomakkeissa: M15KP64A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
M15KP64A: n tekniset tiedot
Osa numero M15KP64A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 64VWM 104VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6208 pcs Tietolomake M15KP64A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 71.1V
Jännite - erittely (min) 64V Jännite - Breakdown DO-204AR
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 144A
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3379
1086-3379-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero M15KP64A
Kuvaus TVS DIODE 64VWM 104VC DO204AR Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 104V